Ekspert Ds. Wsparcia Klienta Zagranicznego - Csr/037/bok - OFERTA-31/08/2017/3754

Data ważności od: 13-09-2017
Data ważności do: 13-10-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Ekspert Ds. Wsparcia Klienta Zagranicznego - Csr/037/bok
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

Poszukujemy komunikatywnych osób chętnych podjąć wyzwanie i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Jeżeli jesteś osobą ambitną, cechujesz się opanowaniem, wysokim poziomem empatii oraz jesteś multizadaniowy, ta praca jest właśnie dla ciebie.

Zadania:

·         Budowanie marki wśród nowych użytkowników oraz dbałość o dotychczasowych klientów

·         Profesjonalne wsparcie pracowników oraz klientów różnymi kanałami (e-mail, czat, telefon)

·         Cierpliwe i wyrozumiale odpowiadanie na wszelkie pojawiające się pytania ze strony współpracowników i klientów

·         Promowanie pozytywnej komunikacji

·         Inicjowanie rozwijających działań w ramach stanowiska i organizacji

Wymagania:

·         Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki / francuski / chorwacki / rumuński / czeski / słowacki / włoski

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2) – język wewnętrzny w firmie

·         Mile widziane osoby z wykształceniem wyższym

·         Kreatywność oraz motywacja do pracy

·         Biegłość w korzystaniu z komputera

·         Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Oferujemy:

·         Elastyczny czas pracy dostosowany do osób uczących się

·         Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

·         Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

·         Darmowe przekąski i napoje

·         Pracę w międzynarodowym środowisku

·         Możliwości rozwoju i awansu.

·         Praca w nowoczesnym biurze w samym centrum Krakowa

Kraj: Polska
Miejscowość: Kraków
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Manpower
Osoba kontaktowa: Błażej Orłowski
Opis firmy: Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Agencja rekrutacji nr 412
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-838
Adres: Prosta 68
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników