Inżynier Elektronik - Nr Ref. 9032 - OFERTA-14/06/2017/3514

Informacje podstawowe
Bank Danych o Inżynierach
Data ważności od: 14-06-2017
Data ważności do: 14-07-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Inżynier Elektronik - Nr Ref. 9032
Branża: Inżynieria/Technika
Zakres obowiązków:

- przygotowanie i wdrażanie nowych produktów
- budowanie i optymalizacja systemów testujących
- nadzór techniczny nad procesem testu
- definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu
- analiza i definiowanie standardów fabrycznych
- współpraca z klientem na poziomie technicznym

Oferujemy:

Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- rozbudowany pakiet socjalny
- pomoc w relokacji (zakwaterowanie przez 12 miesięcy); dla osób dojeżdżających zwrot kosztów paliwa

Kraj: Polska
Województwo: Pomorskie
Miejscowość: Kwidzyn
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Bank Danych o Inżynierach
Opis firmy: Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy producent podzespołów elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie zatrudniający w Polsce ponad 3000 osób. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie. Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od 1992 roku aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-304
Adres: Al. Jerozolimskie 133/42
Telefon: 225727800
Adres email: cv@bdi.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)." Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl
Link do strony rekrutacji: www.bdi.com.pl/oferta-pracy/9248