Inżynier Automatyk W Papierni - Nr Ref. 9028 - OFERTA-09/06/2017/3510

Informacje podstawowe
Bank Danych o Inżynierach
Data ważności od: 09-06-2017
Data ważności do: 14-07-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Inżynier Automatyk W Papierni - Nr Ref. 9028
Branża: Inżynieria/Technika
Zakres obowiązków:

- nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
- diagnozowanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn
- planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów remontów w podległym zakresie zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną
- kierowanie pracą osób obsługujących urządzenia i instalacje oraz wykonujących naprawy i konserwacje tych urządzeń
- współpraca z Działem Technicznym, kooperacja z pracownikami Działu Produkcji

Oferujemy:

Firma oferuje:
- ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
- szansę na rozwój zawodowy
- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Ciechanów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: - wykształcenie techniczne (automatyka, elektromechanika, budowa maszyn)
- zaświadczenie kwalifikacyjne na stanowisku dozoru do 1 kV
- wiedza specjalistyczna z zakresu pneumatyki (elektrozawory, siłowniki)
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
- doświadczenie w pracach instalacyjnych i uruchomieniach systemów sterowania AKPiA
- znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens, Omron)
- znajomość obsługi programów komputerowych w szczególności programu AutoCAD
- zaawansowana znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kategoria B
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Bank Danych o Inżynierach
Opis firmy: Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach - Sofidel Poland Sp. z o.o. - międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od 1992 roku aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-304
Adres: Al. Jerozolimskie 133/42
Telefon: 225727800
Adres email: cv@bdi.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników