Specjalista Ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego - OFERTA-18/05/2017/3419

Data ważności od: 18-05-2017
Data ważności do: 31-05-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego
Branża: Call Center
Zakres obowiązków:

Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa klienta na infolinii niemieckojęzycznej, wedle ściśle określonych standardów oraz rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon, e-mail bądź live chat.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i możliwość nieograniczonego rozwoju w międzynarodowym środowisku,
- luźna i przyjazna atmosfery pracy,
- umowa o pracę na pełen etat, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stała podstawa plus premia),
- jasna i przejrzysta ścieżka kariery, uzależniona od stażu pracy (pierwszy awans już po pół roku),
- szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
- benefity pozapłacowe (karta multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej),
- upominki, poczęstunki od firmy oraz spotkania integracyjne,
- pomoc w relokacji

Kraj: Polska
Miejscowość: Olsztyn
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: - chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego /poziom A2/
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.
Nazwa firmy/Pracodawcy: Transcom Worldwide Poland sp. z o.o.
Opis firmy: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.,należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 53 oddziały w 21 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. Transcom we wszystkich swoich placówkach zatrudnia ponad 30 000 pracowników z ponad 100 narodowości dostarczając usług w 33 językach dla ponad 400 klientów. Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o., laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki oraz nagrody Outsourcing Stars 2015, działa w Polsce w trzech lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku, Gdańsku od 2007 roku i od czerwca 2016 w Białymstoku. W swoich placówkach zatrudnia prawie 1400 konsultantów, którzy oferują Klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w piętnastu językach, m.in niemieckim, angielskim, francuskim, polskim i językach skandynawskich. Transcom Polska dba o ciągły rozwój, tworząc hub językowy w swoich polskich lokalizacjach, chce jak najlepiej wspierać swoich międzynarodowych klientów. Gdańsk, Olsztyn i Białystok, w których zlokalizowane są nasze Oddziały, oferują liczne ośrodki akademickie, wiele atrakcji turystycznych oraz wysoki standard życia. Są przykładem miast dysponujących bogatą bazą wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy płynnie posługują się m.in językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i włoskim, a także językami skandynawskimi. Jeżeli zaczynasz swoją karierę zawodową i nie masz jeszcze doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Nasz program szkoleń wstępnych pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej roli. Jeśli pracowałeś już w innych miejscach i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności – u nas masz taką możliwość. Naszym pracownikom zapewniamy potwierdzone certyfikatami cykliczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, wiedzy produktowej itp.
Kraj: Polska
Województwo: Pomorskie
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-394
Adres: Kołobrzeska 32C
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: career.poland@transcom.com Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych w swoim CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”