Programista C# - OFERTA-17/05/2017/3412

Data ważności od: 17-05-2017
Data ważności do: 25-06-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Programista C#
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania w firmie SoftSystem Sp. z o.o.

Oferujemy:

-  dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,

-  wyjazdy zagraniczne,

-  naukę języka angielskiego,

-  dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,

-  ciekawą pracę w młodym zespole projektowym,

-  szkolenia,

-  przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,

-  co pół roku nagroda za wyniki.

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2012/2013,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: - znajomość jednego z języków programowania C#
- znajomość SQL,
- wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: informatyka lub telekomunikacja),
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
- umiejętność pracy w grupie,
- kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: SoftSystem Sp. z o.o.
Opis firmy: Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 400 programistów i testerów oprogramowania.
Kod pocztowy: 35-615
Adres: ul. Leszka Czarnego 6a
Adres email: praca.rzeszow@softsystem.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl z dopiskiem: Programista-Rzeszów Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. www.softsystem.pl Do wysłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 2014 r., poz. 1182 ze zm)”.
Link do strony rekrutacji: www.softsystem.pl