Rekrutacja kandydatów do projektu #PASZPORTKARIERY

Data aktualności: 03-09-2018

Rekrutacja kandydatów do projektu #PASZPORTKARIERY

 

Rozpoczynamy rekrutację kandydatów do projektu #PASZPORTKARIERY

 

Zapraszamy Studentów ostatnich 4 semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I,  II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

 

Dlaczego warto wziąć udział w unikatowym programie rozwojowym #PASZPORTKKARIERY?

 

  • Otrzymasz analizę swoich kompetencji (w formie przejrzystego raportu), którym będziesz mógł pochwalić się na rozmowie z potencjalnym pracodawcą.
  • Spotkasz się z Doradcą Zawodowym, który pomoże Ci wydobyć mocne strony, potencjał przedsiębiorczy, kompetencje osobiste, o których możesz nawet nie zdawać sobie sprawy.
  • Zaczniesz świadomą pracę nad swoją ścieżką kariery zawodowej: profesjonalne CV, szkolenia z umiejętności miękkich i przedsiębiorczości pomogą w znalezieniu pracy.
  • Jeśli planujesz kontynuować studia, otrzymasz wskazówki rozwojowe w celu obrania dalszej ścieżki kształcenia.

 

Na co możesz liczyć?

  1. Na dobry początek zdiagnozujemy Twoje kompetencje i talenty za pomocą psychologicznych testów online wraz z indywidualnie opracowanym raportem.
  2. Razem z doradcą zawodowym omówisz wyniki testów i ułożysz indywidualny plan działania, a także określisz swoje mocne strony, talenty i obszary do rozwoju.
  3. Możesz wziąć udział w warsztatach, które mają na celu poznanie Twojego potencjału przedsiębiorczego, a także rozwój kompetencji osobistych potrzebnych  do wejścia na rynek pracy.

 

Zainwestuj w siebie – naprawdę warto!

 

Więcej informacji dotyczących projektu oraz zapisów już wkrótce!

Lista aktualności

Najnowsze oferty