"Dzień z Pracodawcą" jest właśnie dla Ciebie!

Data aktualności: 19-04-2016

Studencie, Absolwencie! Szukasz praktyk czy stażu? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o firmach obecnych na rynku?

Jeśli tak, „Dzień z Pracodawcą” jest właśnie dla Ciebie! „Dzień z Pracodawcą” to cykliczne prezentacje firm, które mają na celu zbliżenie środowiska akademickiego z biznesowym. Dzięki nim masz szansę poznać profil działalności firm, ich strukturę, przebieg procesu rekrutacyjnego oraz zasady odbywania praktyk i staży. Masz okazję stanąć twarzą w twarz z przedstawicielem firmy i zapytać się o wszystko, co Cię interesuje i zastanawia. Wszystko, co może zaważyć na przebiegu Twojej ścieżki kariery.

Aby dowiedzieć się o najbliższym „Dniu z Pracodawcą” zaglądaj na nasza stronę lub zapisz się do Newslettera!

W ramach wydarzenia organizujemy:

• warsztaty i szkolenia
  • rozmowy rekrutacyjne
  • prezentacje ofert pracy, praktyk i staży.

Korzyści udziału w spotkaniach:

• Bezpłatny udział w warsztatach prowadzonych przez firmy.
  • Odbycie podczas spotkań wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Udział w indywidualnych konsultacjach CV.
  • Uzyskanie wskazówek odnośnie samej rekrutacji.
  • Wiele ofert pracy, praktyk, staży skondensowanych w jednym miejscu.

Najnowsze oferty

Opiekunka Do Dziecka