Plant Engineer / Inżynier Zakładu - Nr Ref. 8795 - OFERTA-11/01/2017/3039

Informacje podstawowe
Klient Banku Danych o Inżynierach
Data ważności od: 11-01-2017
Data ważności do: 10-02-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Plant Engineer / Inżynier Zakładu - Nr Ref. 8795
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

- koordynowanie pracy Działu Utrzymania Ruchu
- prowadzenie projektów kapitałowych
- zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
- koordynowanie pracy firm dostarczających maszyny oraz rozwiązania technologiczne
- odpowiedzialność za przygotowanie i przestrzeganie budżetu projektów

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie
- pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kraj: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miejscowość: Brzeg Dolny
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane doświadczenie: 3 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach
Opis firmy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma - producent specjalistycznych środków chemicznych. Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od 1992 roku aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-304
Adres: Al. Jerozolimskie 133/42
Telefon: 225727800
Adres email: cv@bdi.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników