Asystent Stażysta w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - OFERTA-11/01/2017/3038

Data ważności od: 11-01-2017
Data ważności do: 31-01-2017
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Asystent Stażysta w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Branża: Nauka, szkolnictwo
Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyła w pracach organizacyjnych oraz brał udział w realizacji grantów naukowych i komercyjnych.

Obowiązkowe wymagania wobec kandydata

(Uwaga: Rozpatrywane będą tylko te podania, które spełniają obowiązkowe wymagania)

  • studenci studiów II stopnia kierunków matematycznych lub pokrewnych

    Dodatkowo mile widziane:

  • chęć uczenia się i poszerzania wiedzy

  • przedsiębiorczość i kreatywność

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i inicjatywa.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w młodym, twórczym zespole

  • możliwość i pomoc w rozwoju naukowym

  • udział w projektach badawczych i grantach realizowanych we współpracy z partnerami  krajowymi i zagranicznymi Uczelni

  • staże naukowe i prace na kontraktach dydaktycznych we współpracujących z WSIiZ uczelniach UE
     i USA

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Nazwa firmy/Pracodawcy: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Opis firmy: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest największą uczelnią niepaństwową w Polsce południowo – wschodniej, kształcącą studentów na studiach dziennych i zaocznych na poziomie magisterskim, licencjackim oraz na studiach podyplomowych.
Kod pocztowy: 35-225
Adres: Sucharskiego 2
Telefon: 178661319
Adres email: bdp@wsiz.rzeszow.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Oferty tj.: CV, LM oraz podpisaną zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych prosimy kierować do 30 stycznia 2017 roku drogą elektroniczną: bdp@wsiz.rzeszow.pl lub na adres: Biuro Doradztwa Personalnego Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ul. Sucharskiego 2 35-225 Rzeszów z dopiskiem „Staż - matematyka”