Mystery Shopper - OFERTA-10/01/2017/3037

Data ważności od: 10-01-2017
Data ważności do: 28-02-2017
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Mystery Shopper
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

You’ll have to book a car online or via phone, rent it for 1 or 2 days. Your task would be record of customer service process in rental car office, take some photos and fill short survey in.

Oferujemy:

§  return of costs of rented car

§  money for expenses

§  cooperation based on contract of mandate

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: foreigner status,
English language skills (B1/B2)
ID/passport,
International driving license
credit card.
Dodatkowe umiejętnosci:

Polish language skills

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Starter24 Sp. z o. o.
Osoba kontaktowa: Grzegorz Żmijewski
Opis firmy: Działamy na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera. Jesteśmy wyłącznym partnerem ADAC w Polsce. Fundamentem naszych działań jest współpraca z klientami B2B, takimi jak: najwięksi producenci aut, firmy z branży CFM, Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W oparciu o system przyjętych wartości działamy profesjonalnie i skutecznie, zawsze dbając o dobro Klienta. Dzięki temu obsługujemy ponad 150 różnorodnych programów assistance. Prócz assistance drogowego oferujemy pakiety assistance domowego, medycznego i turystycznego. Wszystkie działania wspiera nowoczesne Centrum Zgłoszeniowe – Call Center, dzięki czemu jesteśmy dostępni 24h na dobę, 365 dni w roku.
Kraj: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-519
Adres: Kraszewskiego 30
Telefon: 600222221
Adres email: grzegorz.zmijewski@starter24.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Inforamcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników